Yaşam

Çok Sesli Korolardan 5. Yıla Özel Konser!

Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Koroları, kuruluşunun 5. yılını muhteşem bir konserle taçlandırdı. Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi Cahit Irgat Salonu’nda gerçekleştirilen konserde yer kalmazken, çocuklar da performanslarıyla unutulmaz bir gün geçirdi.

Lüleburgaz Belediyesi’nin ve şehrin gururu Lüleburgaz Belediyesi Aşk Korosu, Çok Sesli Çocuk Korosu ve Gençlik Korosu, kuruluşunun 5. yılına özel bir konser verdi. Katıldığı her yarıştan başarıyla dönerek Lüleburgaz’ın adını ulusal ve uluslararası düzeyde duyuran Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Koroları, genel sanat yönetmeni Utku Çorbacı, Levent Dağ korrepetörü ve şef Burcu Şimşek Dağ’ın koordinasyonunda, sanatseverlere doyumsuz bir gece yaşattı.

Sanatseverlerden büyük ilgi

Öte yandan Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Koroları 5. Yıl Özel Konserinde ise salonda tek bir boş yer kalmadı. Sanatseverlerin yoğun ilgisi sevindirirken, Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli de sanatseverlere ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Önder Gerenli, “ Çoksesli Korolarımızın 5. yıl özel konserini kültür şehrimiz Lüleburgaz’da gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuklarımızı sanatın ışığında aydınlık bir geleceğe hazırlayan sevgili Utku Çorbacı, Burcu Şimşek Dağ, Levent Dağ ve değerli velilerimize teşekkür ediyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu