Haber

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Samsun’da Partililerle Bir Araya Geldi

AK Parti Yerel Yönetimler Lideri ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun’da partililerle bir araya geldi.

Partisinin Samsun İl Başkanlığını ziyaret eden Yılmaz, kendisini bu göreve layık gören Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.

Ankara’da Makine ve Kimya Sanayii Roket ve Patlayıcı Fabrikasında meydana gelen patlamada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyen Yılmaz, Samsun’da dün meydana gelen tramvay kazasında da yaralananlara şifa diledi.

Göreve geldikten sonra ilk ziyaretini Samsun’a yaptığını belirten Yılmaz, “Bizi göreve layık gören Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum. Mehmet Özhaseki Bey’e de teşekkür ediyorum. … Bir seçimi bitiriyoruz, bir sonraki seçime hazırlanıyoruz. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de özveriyle çalışan parti üyelerimize de teşekkür ediyorum.” dedi.

Yerel seçimler için titiz bir çalışma süreci yaşayacaklarını belirten Yılmaz, şunları söyledi:

“Siyasi hareketimiz bir hizmet siyasetidir. Türkiye Asrılık Projesi gelecek yüzyıla damgasını vuracaktır. Sarsılan bölgede yapacağımız hizmetler yüzyıla damgasını vuracaktır. Marka şehirleri önemsiyoruz. Samsun, 2019’da ‘Gönül belediyesi’ dedik. 2024 yerel seçimlerinde gönül belediyeciliğinin izleri kalacak.İşimizi mutlaka severek yapacağız.İnsanlarımız işimize bakıyor ama nasıl Bana samimi ve samimi bakıyorlar, ‘Ben siyasetçiyim.’ “2024 seçimlerinde sevgimizi mutlaka göstermeliyiz. Gönül işini ihmal etmeden çalışmaya çalışalım. Önümüzdeki yeni süreçlerin emekleri için çalışacağız.”

???????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu