Yaşam

Şahan Gökbakar eşi Selin Gökbakar’dan özür diledi

Şahan Gökbakar ile Buket Aydın arasında çıkan gerginlik sonucu Demet ve Jess ile Come Talk programına katılan Buket Aydın, Şahan Gökbakar’ın “kadın düşmanı, rezil” dediği eşi Selin Gökbakar’ı hedef alarak, “Karısının eski eşi” dedi. Soyadı Ortaçlı. Liste uzun. Eşinizi karşısına alın ve sorun.” “Sana lüks jip alan kişiye karşılığında ne verdin Selinci? Bir insan komedi yapıyorsa sadece komedi yapar, insanların kişilik haklarına hakaret etmez” dedi.

EŞİNDEN ÖZÜR DİLEDİ

Şahan Gökbakar, Buket Aydın’ın eşiyle ilgili açıklamalarının ardından bir paylaşım yaparak eşinden özür diledi. Şahan Gökbakar şunları yazdı:

“Yaptığım bir eskizden sonra ilk arabasını kendi parasıyla aldı, tanıştığımda ailesiyle birlikte yaşıyordu, kendi emeğiyle ve hiç parası olmadan moda üzerinde çalışıyordu, tüm hayatını yetiştirmeye adamıştı.” iki çocuğumuz evlendikten sonra dadısız tek başına, birçok fırsata rağmen şımarmadı, evlilik öncesi ve sonrası şımarmadı. Sevgili eşim, kıymetli eşim Selin’in ismine sebep olduğum için üzgünüm. bu saçmalık, pis, değersiz, berbat, aşağılık, değersiz, ucuz ve gecekondu muhabbetinde, hiçbir alakası olmadığı halde anılacak kadar asil, onurlu, saf ve dürüst bir insan. Eşim seni seviyorum.” (HABER MERKEZİ)

haber-erdemli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu