Haber

İstanbul Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Ardahan’da seçim kampanyasına katıldı.

ÖZKAN KARAKAYA

İstanbulŞişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, seçimler öncesi CHP adaylarına destek için memleketini ziyaret etti. ArdahanSharp’a geldi” Ardahan Tüm hemşerilerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 14 Mayıs’ın da baharın müjdecisi olmasını, Türkiye’nin 15 Mayıs’ta güzel bir güne, güneşli bir güne uyanmasını diliyorum.”

Saha seçimine CHP’li milletvekili adaylarıyla katılan İstanbul Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, “2 gün oldu. Ardahan Ben varım, 14 Mayıs seçimleri Türkiye için çok önemli bir seçim. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına girerken, Türkiye’nin doğusunda, Atatürk’ün siluetinin yükseldiği bir şehirden sevgi ve saygılarımı iletiyorum.”

“BU SEÇİM ÇOK ÖNEMLİ BİR SEÇİM OLACAK”

Muammer Keskin dedi ki:

“Adaylarımızla bütün ilçelerimizi gezmeye çalışıyorum. Ardahan Belediye Başkanımızın buradan çok önemli açılımları oldu, biz de onlara katıldık. Bugün yöresel ürünlerle ilgili çok önemli bir şeye imza attık. Ardahan’ın çok değerli kavrulması adına. , peynir ve balın gerçek değerine ulaşması için bu tarz bir üretime başladık.Faruk Demir’e çalışanından işçisine ve işadamlarına kadar tüm emek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.Sevgili Ardahanlılar bu seçim başka bir seçimdir. Bu seçim çok değerli olacak.Ardahanlılara çok teşekkür ediyorum, çok duyarlı davranıp, vicdanlarıyla oy kullanıyorlar. Neden Ardahanlıyım.Ardahan’daki tüm hemşehrilerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum.14 Mayıs aynı zamanda baharın da müjdecisi olacak ki Türkiye 15 Mayıs’ta güzel bir güne uyanacak, yeni bir güne uyanacak. güneşli bir gün En iyi dileklerimle. Hepinize saygılarımı sunuyorum.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu