Yaşam

Hollywood’un ünlü menajerinin oğlu cinayet şüphesiyle tutuklandı

George Clooney ve Whoopi Goldberg gibi ünlü isimlerin menajerliğini yapan Sam Haskell’in oğlu Samuel Haskell IV, Los Angeles’taki evinin yakınındaki çöplükte bir kadın cesedinin bulunmasının ardından cinayet suçlamasıyla tutuklandı.

TMZ tarafından elde edilen gözetleme görüntüleri, Samuel Haskell’in Salı günü öğleden sonra Encino’da arabasını bir çöp konteynırının yanına park ettiğini, ardından arkasını açıp büyük bir çöp poşeti gibi görünen bir şeyi çıkardığını gösteriyor. Kayıtlarda, 35 yaşındaki Haskell’in, çantayı çöp kutusuna atmadan önce başının ve omzunun üzerinden kaldırmaya çalıştığı görülüyor.

NY Post’un haberine göre, Çarşamba günü geri dönüştürülebilir atık toplayan evsiz bir kişi, görüntülerin kaydedildiği alanda bir kadın cesedi buldu. Müfettişler gövdede dövme benzeri belirgin bir işaret bulunmadığını söyledi ancak bunun muhtemelen Haskell’in kayıp karısı Mei’ye ait olduğuna inanıyorlar. Mei Haskell ve ebeveynlerinin (anne Yanxiang Wang ve babası Gaoshen Li) görüntülerden önce kaybolduğu bildirilmişti.

Haskell, müfettişlerin evinde cinayet mahallini düşündüren önemli miktarda kan ve başka deliller bulması üzerine tutuklandı.

Haskell’in Salı günü, parçalanmış cesedin bulunmasından sadece bir gün önce, Tarzana’daki evinin garajından üç büyük çöp torbasını çıkarmaları için çalışanlara 500 dolar ödediği iddia ediliyor. (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu