Haber

Beşiktaş Belediyesi Cumhuriyetin 100’üncü yılını coşkuyla kutladı

Beşiktaş Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yıl dönümünü coşkuyla kutlamak için ilçedeki komşularına ve esnafa bayrak dağıtıyor. Beşiktaş Belediye Başkanı İstek Akpolat, Cumhuriyetin 100’üncü yılına Beşiktaş’ta hep birlikte ve coşkuyla gireceğimizi belirterek, “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını ancak bir kez kutlayabiliriz! Beşiktaş’ın her köşesini 100’üncü yıl için süsledik. Şimdi de Beşiktaş’ın her köşesini süsledik. Bütün komşularımı evlerine, iş yerlerine, sokaklarına davet etmek istiyorum.” “Sizleri şanlı bayrağımızla, Atatürk’ümüzle süslemeye davet ediyorum” dedi.

Beşiktaş Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yılını coşkulu bir şekilde kutlamak için hazırlıklarını sürdürüyor. Beşiktaş Belediyesi’ne bağlı saha inceleme ekipleri ilçenin tüm cadde ve sokaklarını dolaşarak esnaf ve vatandaşlara bayrak dağıtıyor.

“BEŞİKTAŞ’IMIZIN HER PENCERESİNDE, HER YERİNDE ATAMIZIN VE şanlı bayrağımızın olmasını İSTEDİK”

Beşiktaş Belediye Başkanı İstek Akpolat konuyla ilgili şu paylaşımı yaptı:

“Değerli komşularım; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını özlemle anarken, Atamızı ve şanlı bayrağımızı Beşiktaş’ın her penceresinde, her yerinde görmek istedik. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu