Ekonomi

AXA Sigorta Marmara acenteleri ile Bursa’da buluştu

BURSA (İGFA) –Marmara Bölgesi acenteleri ile Sheraton Bursa’da gerçekleştirilen toplantıya AXA Sigorta’nın tüm Yönetim Kurulu Üyeleri ve bölge ekibi de katıldı.

Geniş acente ağı, güçlü bölgesel yapılanması ve sağlam sermaye yapısı ile yoluna devam eden AXA Sigorta’nın Bursa’daki etkinliğinde “Birlikte Daha Güçlüyüz” ifadesi gündeme geldi.

Sigortacılığın tecrübe isteyen prestijli bir meslek olduğunun altını çizen AXA Sigorta Genel Müdürü Yavuz Ölken, AXA Sigorta olarak işlerini sadece sigortacılık yapmak olarak görmediklerini belirterek, “Markamızın değerli olanı koruma amacı doğrultusunda. İnsanoğlu için, insanlığın gelişimi adına, müşterilerimizin sadece canını ve malını değil, sevdiklerini, hayallerini ve geleceklerini de olası risklere karşı korumayı hedefliyoruz.Bunu sürdürülebilir kılmak için çalışıyoruz. 2018 yılında başladığımız tutkulu büyüme yolculuğumuzda bugün geldiğimiz noktada hedefimiz 1+1’i 3’e çıkarmak. Bunu hep birlikte başaracağımıza olan inancımız tam” dedi.

AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Lideri ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan, satın alma sonrası satış kanallarının acente yapısı hakkında bilgi vererek, AXA Sigorta olarak kendilerini şubede farklılaştıran en büyük özelliğinin güçlü bölgesel organizasyonu ve her zaman ajanslarla iletişim halinde olmak. İşcan, gelişen acente ağının kendilerine katacağı güçle Sürdürülebilir Kalkınma ve Büyüme amacıyla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

haber-akcadag.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu